Oryginalna symulacja na szkolenia firmowe – dla trenerów

Informujemy, iż w naszej bibliotece szkoleń dla sektora MŚP, organizacji nie działających dla zysku i administracji samorządowej od zeszłego miesiąca przedstawiamy grę menedżerską: Absurdalne bicie rekordu w nieziemskim wariancie gry w Wyścigi Na Skrzyniach (Roboczy tytuł symulacji jest do dopracowania – niemniej wyraża sens ćwiczenia.)
Powyższą symulację przeprowadzamy na treningach z innowacyjnego myślenia, ze współpracy grupowej oraz na wyjazdach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Typowe jej wykorzystanie to Praktyczne Szkolenia Z Zarządzania Projektem.

KATEGORIA GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach gry: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Chile
Czas realizacji (nie licząc kwestii organizacyjnych) (nie wliczamy przygotowania rekwizytów): ok. kwadrans
Liczba uczestników: nie mniej niż 6, nie więcej niż 20.
Rekwizyty: stojak pod łuk magnetyczny – sztuk siedem, deska murarska – sztuk siedem, pojemnik na spinacze okrągły- sztuk dziewięć, trochę brzoskwini, paczka ceglastych mazaków, waga łazienkowa

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Gabinet Stomatologiczny Anna Spychała, P.H. Smorawiński i spółka Sp. j., STOLPOL – Lange i Wspólnicy Spółka Jawna, WINTECH PRODUCTION GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, AWAS-Serwis Sp. z o.o., Fabryka Okien i Drzwi SAPOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KAM-TRANS-PLUS Janina Kaminiarz, Gmina Stare Miasto , Powiat Kościański, Wielospecjatistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ, Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP w Kłodawie, Stowarzyszenie „Miłośnicy Muzyki Cerkiewnej”, Fundacja im. Heinricha Boella – Przedstawicielstwo w Polsce, Fundacja Studio Buffo, Parafia Rzymskokatolicka Zmartwychwstania Pańskiego, Stowarzyszenie „Praska 30”, Stowarzyszenie Klub Jeździecki LEGIA KOZIELSKA, Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieży o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych „Bądź z Nami”, Stowarzyszenie Śpiewacze Warszawski Zespół Chorałowy, Warszawskie Towarzystwo Sportowe Deski, Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Gra była również realizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Fizyka nuklearna”

LEKTURY:
Osobom planującym prowadzenie tego ćwiczenia rekomendujemy następujące lektury:

 • Kwadrant przepływu pieniędzy. Poradnik bogatego ojca. Jak osiągnąć finansową niezależność-Sharon L. Lechter, Robert T. Kiyosaki
 • Dobre przywództwo-Ken Blanchard, Dariusz Chełmiński
 • Zarządzanie kapitałem ludzkim w polskich przedsiębiorstwach-Dagmara Lewicka
 • Wewnętrzny potencjał. Tajemnice efektywności-Price Pritchett
 • Tak! 50 sekretów nauki perswazji-Robert Cialdini, Noah Goldstein, Steve
 • Standardy kierowania zespołem-Robert Krool
 • Złote zasady negocjacji-Ivan Bureš

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Rościszewo, obiekt konferencyjny Paszkówka, ulica Wenedów 17
  Opłata za uczestnictwo: 3200 złotych plus VAT. Proponujemy możliwość wniesienia opłaty w ratach – dwanaście wpłat.
  W cenie programu znajduje się catering. Przystawka: Carpaccio z wędzonej gęsi na sałatce z rukoli. Zupa: Klasyczny barszcz czerwony podany z pasztecikiem mięsnym. Drugie danie: Pieczona pierś z kurczaka nadziewana suszonymi pomidorami, szpinakiem i serem feta w sosie tymiankowo- cytrynowym, ziemniaki opiekane, ryż smażony z dymką, bukiety surówek, mix sałat z dresingiem włoskim, bukiet warzyw gotowanych . Deser: Klasyczny sernik na kruchym cieście z kajmakiem i orzechami. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .