Nietypowa symulacja na szkolenia dla menedżerów – dla trenerów

Informujemy, że w naszym szerokim portfolio szkoleń dla rynku MŚP, fundacji nie działających dla zysku i administracji samorządowej od zeszłego roku udostępniliśmy grę szkoleniową: Wieloosobowe mistrzostwa w niezwykłym wariancie gry w Kajaki (Roboczy tytuł symulacji jest na razie roboczy – niemniej oddaje fabułę tego modułu.)
Naszą grę przeprowadzamy na programach z komunikacji, z komunikacji międzykulturowej i na szkoleniach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Główne jej użytkowanie to Kursy w Akademii Coacha.

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Merytoryka tego zadania: model zachowań społecznych w pracy
Kraj pochodzenia licencji: Cypr Północny
Czas trwania: 45 minut
Liczba uczestników: minimalnie 7, maksimum 17.
Wyposażenie do gry: bumerang – sztuk dwie, uszczelka do korków – sztuk cztery, zszywacz- sztuk dziewięć, trochę brokułu, paczka kanarkowych farbek, ubijak do piany

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
WEBSTER-STUDIO Michał Kliński, Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja, Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota Tadeusz Ukleja, EKOANALITYKA Jerzy Sternal, PUHP „Classic” Poligrafia i reklama, ZAKŁAD USŁUGOWO – HANDLOWY „HANIA” MARIA DOROTA BARCIŃSKA, Wieland Drukarnia Cyfrowa Paweł Wieland, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Miasto Kalisz, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu, Gmina i Miasto Pyzdry, Lubelskie Stowarzyszenie Kultury „Pro Kultura”, Fundacja Chaber , Fundacja Ośrodka Karta, Polskie Stowarzyszenie Jazzowe, Stowarzyszenie „Akademia Pełnego Zaangażowania”, Stowarzyszenie Karate Shidokan i WSDP , Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Gniazdo”, Stowarzyszenie Teatru Konsekwentnego, Towarzystwo Miłośników Historii, Zespół Praski Stowarzyszenia dla Rodzin
Symulacja była też organizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Planowanie przestrzenne miejskie”

DODATKOWA WIEDZA:
Konsultantom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry polecamy niniejsze książki:

 • Strategia błękitnego oceanu-W. Chan Kim, Renée Mauborgne
 • Rynkowy umysł-Michael Shermer
 • Myślenie jest głupie-Hermann Scherer
 • Pozytywny pies. Opowieść o sile pozytywności -Jon Gordon
 • Metody i techniki pobudzania kreatywności w organizacji i zarządzaniu-Anna Kosieradzka
 • Przywództwo i jego wyzwania-James M. Kouzes, Barry Z. Posner
 • Strategiczne podejście do nieustannego doskonalenia-Hoshin Kanri

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Józefów nad Wisłą, zamek Kopernik, ulica Wołoska 16
  Opłata za uczestnictwo: 2700 PLN plus podatek VAT. Dajemy prawo płatności ratalnie – dziewięć miesięcznych wpłat.
  W cenie wyjazdu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Filet z solonego śledzia pod delikatną zaprawką z kwaśnej śmietany z jabłkiem. Zupa: Rosół z makaronem domowym . Drugie danie: Pieczeń z szynki wieprzowej duszona w sosie czosnkowo rozmarynowym podana z kluskami śląskimi w duecie czerwonych buraczków. Deser: Tradycyjne ciasto makowe z rodzynkami na biszkoptowym spodzie. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .