Ciekawa gra na szkolenia dla menedżerów – certyfikacja

Informujemy naszych Klientów, że w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla sektora MŚP, stowarzyszen NGO i jednostek samorządowych od kolejnego miesiąca posiadamy symulację biznesową: Wieloosobowe zawody w szalonym wariancie gry w Gwheel (Roboczy tytuł gry jest dopiero tymczasowy – jednak wyraża charakter ćwiczenia.)
Proponowaną symulację polecamy na warsztatach z komunikacji, z organizacji czasu pracy i na szkoleniach team building. Gra jest polecana także na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Główne jej użytkowanie to Szkolenia Sprzedażowe.

KATEGORIA SYMULACJI:
Zakres tematyczny ćwiczenia: kompetencje miękkie
Miejsce pochodzenia gry: Łotwa
Czas trwania: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: minimum 8, maksymalnie 17.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: step do aerobiku – sztuk pięć, uszczelka do korków – sztuk pięć, numeratory- sztuk osiem, trochę kukurydzy, paczka czekoladowych mazaków, świecznik

REFERENCJE
Urami Multimedia Jacek Olek, Auto Watin S.J., Zakład Pracy Chronionej, Waldemar Zalaszewski, Beata Gallas-Zalaszewska i Adam Zalaszewski, Celiko sp. z o. o., Emmerson K. Kłosowki, R. Jaśkowiak, M. Dukaczewski Spółka Jawna, Specjalistyczne Usługi Gazownicze ”GAZ SERWIS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, APOS Odlewy ciśnieniowe sp z o.o., Firma Lehr Katarzyna Lehr, Lumag spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o., Gmina Pobiedziska, Gmina Kórnik, Dom Pracy Twórczej w Wigrach, Fundacja Małymi Krokami, Fundacja Społeczności Rosyjskojęzykowej, Żydowskiej i Polskiej Słoneczny Krąg , Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego, Społeczne Stowarzyszenie Edukacyjno – Teatralne „Przyjaciele Tygryska”, Stowarzyszenie Katedra Kultury , Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Integracji Środowiskt szkolnych „Bliżej Dziecka” , Stowarzyszenie Warszawska Szkoła Zdrowia, Chorób Mięśni Oddział Warszawski”, Związek Harcerstwa Polskiego
Symulacja była również przeprowadzana na studiach podyplomowych „Inne nauki z zakresu komunikacji i informacji”

BIBLIOTECZKA:
Szkoleniowcom kupującym licencję rekomendujemy lektury:

 • Złota książeczka nastawienia na TAK!- Jeffrey Gitomer
 • Zachód i cała reszta. Globalizacja a zagrożenie terrorystyczne-Roger Scruton
 • Inwestowanie w wartość-Bartosz Sałbut
 • Pracuj dla pieniędzy, projektuj dla przyjemności -David Airey
 • Zbiór niedrogich gier szkoleniowych-Jim Cain, Mary Scannell
 • Kultura pracy menedżera-Stanisław Milczarek
 • Zbiór niedrogich gier szkoleniowych-Jim Cain, Mary Scannell

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Wielowieś, pałac Białokosz, ulica Podolska 11
  Cena szkolenia: 3200 zł plus podatek VAT. Proponujemy opcję uiszczenia ceny ratalnie – siedem miesięcznych wpłat.
  W cenie spotkania zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Śledź marynowany podany na sosie słodko kwaśnym . Zupa: Rosół królewski z makaronem i knedlikami drobiowymi. Drugie danie: Roladka drobiowa ze szpinakiem w sosie z zielonego pieprzu z gotowanymi . Deser: Ciasto domowe sezonowe. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.