Nowa symulacja na szkolenia z zarządzania – warsztat dla coachów

Informujemy naszych Klientów, że w naszym szerokim portfolio programów dla sektora MŚP, stowarzyszen niekomercyjnych i sektora publicznego od przyszłego kwartału promujemy symulację biznesową: Drużynowe zawody w szalonym wariancie zabawy w olbrzymie orgiami (Roboczy tytuł tej symulacji jest do poprawki – ale oddaje istotę tego modułu.)
Tą grę wykorzystujemy na kursach z finansów menedżerskich, z rozwiazywania konfliktów a także na wyjazdach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia motywacyjne. Statystycznie najpowszechniejsze jej użytkowanie to Szkolenia Motywacyjne.

SPECYFIKCACJA GRY:
Merytoryka ćwiczenia: zachowania prospołeczne
Kraj pochodzenia praw autorskich: Litwa
Czas trwania ćwiczenia bez analiz i dyskusji: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: minimum 5, maksymalnie 20.
Rekwizyty: kijki nordic walking – sztuk siedem, kosiarka – sztuk trzy, kleje w taśmie- sztuk sześć, trochę syropów smakowych, paczka kanarkowych mazaków, lokówka

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
INEX SYSTEM sp. z o.o., Biuro Konstrukcji Budowlanych Jarosław Milewski, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „BM-EKOS” Spółka z o.o. , „Martom” Granops, Matuszczak s.j., Przedsiębiorstwo Budowlane „AMBIT” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, PW ATIS Sp. z o.o., Firma Lehr Katarzyna Lehr, ALTER, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, „Mark-Drew” Krotecki Marek, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie, „Fundacja Wspierania Twórczości, Kultury i Sztuki ARS”, Fundacja Kultury i Wypoczynku Dzieci i Młodzieży oraz Pomoc Rodzinie ATN, Fundacja Wydania Narodowego Dzieł Fryderyka Chopina, Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne , Stowarzyszenie Bank Drugiej Ręki, „, Stowarzyszenie Literacko-Muzyczna „Ballada”, Stowarzyszwenie Inicjatyw Kobiecych , Studenckie Centrum Kultury „Wals”, Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Warszawa Centrum Im. ks. Janusza I Mazowieckiego
Gra była również rozgrywana na studiach doktoranckich „Pedagogika specjalna”

OPRACOWANIA:
Trenerem rozważającym zakup rekomendujemy wymienione tutaj pozycje książkowe:

 • Jedna ekonomia, wiele recept-Dani Rodrik
 • Jednominutowy menedżer-Ken Blanchard
 • Otoczenie kulturowe w biznesie międzynarodowym-Małgorzata Bartosik-Purgat
 • Rachunek kosztów w zarządzaniu organizacjami-Wiesław Janik, Maria Paździor
 • Rozwiązywanie konfliktów. Praktyczny poradnik dla pracodawców i menedżerów-Fredric Bohm, Stefan Laurell
 • Społeczna odpowiedzialność biznesu-Grażyna Bartkowiak
 • Zaplanuj swój sukces! Biznesplan na start-Anna Szajkowska

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Moskorzew, pensjonat Folwark Hutta, ulica Gdecka 41
  Koszt gry: 2500 PLN netto. Oferujemy możliwość regulowania w ratach – jedenaście wpłat.
  W cenie treningu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: carpaccio di manzo . Zupa: kreplach- pierożki żydowskie w rosole . Drugie danie: Pstrąg z cytryna i koperkiem podany z peree z soczewicy i brokułami. Deser: LAVA CAKE-Prawdziwy wulkan smaku z kulką lodów waniliowych na wierzchu. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.